Дані · Польща
У яких воєводствах певна галузь має більшу частку, ніж у Польщі загалом. Розрахунки на основі даних GUS REGON для наших 15 галузей; найсильніша надпредставленість – галузь «Органи самоврядування та публічні установи» у Люблінському воєводстві (коефіцієнт локалізації 2,22).
Дані: GUS REGON, станом на 30.06.2026 (публікація 16.07.2026) · Сторінку опубліковано: 13.10.2026
Таблицю можна прокручувати вбік.
| Галузь | Суб’єкти в Польщі | Частка серед усіх | Найбільше суб’єктів | Найвищий LQ | Найнижчий LQ |
|---|---|---|---|---|---|
| Будівництво та ремесла | 594 021 | 12,9 % | Мазовецьке (96 951) | Підкарпатське (1,16) | Мазовецьке (0,80) |
| Охорона здоров’я і wellness | 472 794 | 10,3 % | Мазовецьке (81 551) | Підляське (1,19) | Мазовецьке (0,84) |
| Промисловість і виробництво | 339 077 | 7,4 % | Мазовецьке (54 372) | Лодзинське (1,25) | Мазовецьке (0,79) |
| Нерухомість і управління | 305 689 | 6,6 % | Мазовецьке (49 214) | Нижньосілезьке (1,84) | Підкарпатське (0,53) |
| Послуги для бізнесу та консалтинг | 292 573 | 6,4 % | Мазовецьке (95 991) | Мазовецьке (1,61) | Любуське (0,63) |
| Транспорт і логістика | 241 332 | 5,2 % | Мазовецьке (46 274) | Підляське (1,19) | Нижньосілезьке (0,84) |
| IT і програмне забезпечення | 235 660 | 5,1 % | Мазовецьке (73 571) | Мазовецьке (1,53) | Любуське (0,43) |
| Гастрономія, готельний бізнес і туризм | 153 553 | 3,3 % | Мазовецьке (28 080) | Західнопоморське (1,62) | Куявсько-Поморське (0,77) |
| Автомобільна галузь і СТО | 151 027 | 3,3 % | Мазовецьке (25 649) | Свентокшиське (1,47) | Західнопоморське (0,82) |
| Фінанси та страхування | 116 621 | 2,5 % | Мазовецьке (25 707) | Опольське (1,08) | Малопольське (0,86) |
| Архітектори та проєктні бюро | 99 726 | 2,2 % | Мазовецьке (18 276) | Поморське (1,22) | Любуське (0,73) |
| Сільське господарство і харчова промисловість | 95 773 | 2,1 % | Мазовецьке (13 723) | Вармінсько-Мазурське (1,73) | Мазовецьке (0,70) |
| E-commerce та інтернет-торгівля | 34 431 | 0,7 % | Мазовецьке (8 581) | Мазовецьке (1,22) | Вармінсько-Мазурське (0,64) |
| Енергетика, вода та поводження з відходами | 30 870 | 0,7 % | Мазовецьке (8 300) | Свентокшиське (1,49) | Малопольське (0,72) |
| Органи самоврядування та публічні установи | 27 144 | 0,6 % | Мазовецьке (3 597) | Люблінське (2,22) | Нижньосілезьке (0,64) |
Назва галузі веде на сторінку галузі з повною таблицею за воєводствами. LQ = коефіцієнт локалізації (див. визначення).
Таблицю можна прокручувати вбік.
| Воєводство | Галузь із найвищим LQ | LQ | Друга | LQ |
|---|---|---|---|---|
| Люблінське | Органи самоврядування та публічні установи | 2,22 | Сільське господарство і харчова промисловість | 1,21 |
| Свентокшиське | Органи самоврядування та публічні установи | 1,92 | Енергетика, вода та поводження з відходами | 1,49 |
| Нижньосілезьке | Нерухомість і управління | 1,84 | IT і програмне забезпечення | 1,27 |
| Підкарпатське | Органи самоврядування та публічні установи | 1,76 | Промисловість і виробництво | 1,21 |
| Підляське | Органи самоврядування та публічні установи | 1,75 | Сільське господарство і харчова промисловість | 1,38 |
| Вармінсько-Мазурське | Сільське господарство і харчова промисловість | 1,73 | Нерухомість і управління | 1,57 |
| Любуське | Нерухомість і управління | 1,72 | Сільське господарство і харчова промисловість | 1,43 |
| Західнопоморське | Гастрономія, готельний бізнес і туризм | 1,62 | Нерухомість і управління | 1,41 |
| Мазовецьке | Послуги для бізнесу та консалтинг | 1,61 | IT і програмне забезпечення | 1,53 |
| Лодзинське | Органи самоврядування та публічні установи | 1,48 | Промисловість і виробництво | 1,25 |
| Поморське | Гастрономія, готельний бізнес і туризм | 1,47 | Нерухомість і управління | 1,27 |
| Опольське | Органи самоврядування та публічні установи | 1,46 | Нерухомість і управління | 1,45 |
| Куявсько-Поморське | Енергетика, вода та поводження з відходами | 1,42 | Сільське господарство і харчова промисловість | 1,25 |
| Великопольське | Сільське господарство і харчова промисловість | 1,42 | Автомобільна галузь і СТО | 1,19 |
| Малопольське | Гастрономія, готельний бізнес і туризм | 1,33 | IT і програмне забезпечення | 1,29 |
| Сілезьке | Промисловість і виробництво | 1,11 | Архітектори та проєктні бюро | 1,11 |
Коефіцієнт описує структуру реєстру. Він не пояснює, чому галузь частіше трапляється в певному регіоні, і таких висновків ми з нього не робимо.
Цифри з цієї сторінки можна використовувати із зазначенням джерела і дати стану. Пропоноване формулювання:
b2bkontakty.pl: Галузі у воєводствах: де яка галузь представлена понад середнє. Розрахунки на основі: GUS, реєстр REGON, станом на 30.06.2026. Доступно за адресою: https://b2bkontakty.pl/uk/data/industries-by-voivodeship/
Вкажіть, будь ласка, галузь, воєводства або повіти і потрібні поля. У відповіді назвемо кількість записів, ціну і стан даних.