Дані · Польща
Як 4 599 771 суб’єктів, що декларують провадження діяльності в реєстрі REGON, розподіляються між 16 воєводствами. Три найбільші – Мазовецьке (20,4 %), Сілезьке (10,2 %), Великопольське (9,8 %) – разом мають 40,4 % суб’єктів країни.
Дані: GUS REGON, станом на 30.06.2026 (публікація 16.07.2026) · Сторінку опубліковано: 13.10.2026
Таблицю можна прокручувати вбік.
| # | Воєводство | Суб’єкти | Частка в Польщі | Накопичена частка |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Мазовецьке | 939 049 | 20,4 % | 20,4 % |
| 2 | Сілезьке | 468 707 | 10,2 % | 30,6 % |
| 3 | Великопольське | 452 509 | 9,8 % | 40,4 % |
| 4 | Малопольське | 437 680 | 9,5 % | 50,0 % |
| 5 | Нижньосілезьке | 396 512 | 8,6 % | 58,6 % |
| 6 | Поморське | 314 136 | 6,8 % | 65,4 % |
| 7 | Лодзинське | 249 118 | 5,4 % | 70,8 % |
| 8 | Західнопоморське | 211 150 | 4,6 % | 75,4 % |
| 9 | Куявсько-Поморське | 198 564 | 4,3 % | 79,7 % |
| 10 | Люблінське | 184 839 | 4,0 % | 83,7 % |
| 11 | Підкарпатське | 184 330 | 4,0 % | 87,8 % |
| 12 | Вармінсько-Мазурське | 127 315 | 2,8 % | 90,5 % |
| 13 | Любуське | 113 336 | 2,5 % | 93,0 % |
| 14 | Свентокшиське | 112 692 | 2,4 % | 95,4 % |
| 15 | Підляське | 107 608 | 2,3 % | 97,8 % |
| 16 | Опольське | 100 944 | 2,2 % | 100,0 % |
| – | Без визначеного воєводства | 1 282 | <0,1 % | – |
| Польща | 4 599 771 | 100,0 % |
Назва воєводства веде на нашу сторінку регіону з розподілом на 15 галузей.
Таблиця описує стан реєстру. Вона не пояснює причин відмінностей між регіонами, і таких висновків ми з неї не робимо.
Цифри з цієї сторінки можна використовувати із зазначенням джерела і дати стану. Пропоноване формулювання:
b2bkontakty.pl: Компанії за воєводствами: реєстр REGON у цифрах. Розрахунки на основі: GUS, реєстр REGON, станом на 30.06.2026. Доступно за адресою: https://b2bkontakty.pl/uk/data/companies-by-voivodeship/
Вкажіть, будь ласка, галузь, повіти і потрібні поля. У відповіді назвемо кількість записів, ціну і стан даних.
Надіслати запит · База компаній за воєводствами · Галузі у воєводствах